خدمات نظافت منزل درقدیم به دلیل رعایت نکردن خدمات نظافت منزل وحتی شخصی بسیاری از بیماریها زندگی انسانهارا تهدید میکرده ام با پیشرفت علم پزشکی وزندگی ماشینی واپارتمان سازی نظافت منزل وپیرامون اطراف سبب شده است که نظافت وبهداشت محل سکونت یکی ازمهترین دغدغه مردم باشد.

برای نظافت منزل اگر خودتون به دلیل مشغله کاری و یا ازلحاظ جسمی نمیتونین کار نظافت را انجام بدین بهتر این کاررا به پرسنل حرفه ایی که متخصص درانجام این امور هستن بسپارید.

برای سپردن کار به افراد متخصص چند مورد را باید حتما رعایت کنید1اولین مورد بایدشرکتی را انتخاب کنید که پرسنل خوب وکاربلددراختیار داشته باشد وما شرکت کاسپین را به شما معرفی میکنیم.ازمهمترین شاخصه های پرسنل خوب این است که مورد تایید شرکت باشد وسو سابقه نداشته باشد.

گر وایتکس را به تنهایی استفاده کنید، جدا از خطرات جدی آن برای سلامت ریه ها،  قارچ و کپک  و باکتری بعد از چند روز دوباره در محیط رشد می کند. به توصیه محققان برای اثربخشی بیشتر، باید وایتکس و آب را به نسبت یک به ده مخلوط کنید. این محلول را به مقدار کم و به دفعات درست کنید و قبل از اینکه اثرش را از دست بدهد سطوح را با آن پاک کنید.

نظافت راه پله یکی از مهم ترین مسائل نظافتی هر ساختمانی می باشد. فارغ از اینکه ساختمان، یک ساختمان اداری یا مسکونی است. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی به خانه برمی گردید و قصد دارید از آسانسور استفاده کنید، متوجه شوید که مشکلی دارد و یا از کار افتاده است.

خدمات نظافت منزل

حتي علاوه بر مواد شوينده، گرد و خاك موجود روي مبل و ميز و … هم براي سلامتي شما مضر هستند. راه‌حل‌هايي وجود دارد.در زير 13 روش را براي تميز كردن سالم و آسان وسايل خانه معرفي كرده ايم.

خدمات نظافت منزل ، خدمات نظافت منزل بابلسر ه جاي اين كه با اسپري مايع را روي شيشه بپاشيد، اسفنج را داخل مايع بكنيد و روي شيشه بكشيد.

خانه هم مثل بدن ماست. با حد اقل مواد و محصولات شوینده آن را تمیز کنید. این کار برای سلامت منزل و صد البته سلامت خودمان هم بهتر است. خلوت کردن خانه و خانه تکانی؛ راهی برای ایجاد فضای زندگی خلوت کردن خانه کاری است که در عین حال که به شما حس رهایی می دهد اما پر از دغدغه است. هرگز کم کردن(کنارگذاشتن) خاطرات یک عمر زندگی راحت نیست، و اغلب می خواهیم تا متعلقات مان را با آدم هایی که دوست شان داریم و در هم نشینی ها شریک شویم و آنها را مرورکنیم.

01132373674……01132375603…..09113151795….09115111795

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *