استخدام پرستاردرمنزل بابل.شرکت خدماتی کاسپین جهت تکمیل کادر پرستاری خود جهت مراقبت ازسالمند در منزل نیروی کار جذب میکند01132373674………….09118948789

استخدام پرستاردرمنزل بابل.

درست است که دوران سالمندی به لحاظ ناتوانی و ضعف آنها شباهت‌های زیادی به دوران کودکی دارد، اما یادمان باشد هر گز نباید با سالمندان‌مان چون کودک رفتار کنیم. برخی از ما در ارتباط با آنها اصلا مراقب به خطر افتادن‌شان و مرتبه‌شان نیستیم. گویی فراموش کرده‌ایم سالمند ناتوانی که با آن مواجه هستیم‌شان و مرتبه خاصی دارد، امر و نهی می‌کنیم، انجام کارهایشان را مدام متذکر می‌شویم و… گاهی نگرش مراقبت ما کاملا متضاد با سن والدین‌مان است، همان‌طور که از فرزندانمان مراقبت می‌کنیم با آنها نیز چنین برخورد می‌کنیم، انگار نمی‌دانیم ما هرگز نمی‌توانیم والد پدر و مادر خود باشیم.(استخدام پرستاردرمنزل بابل)

یکی از مسئولان موسسه‌ای مرتبط با این شغل، در خصوص شرایط استخدام برای این شغل به اقتصادنیوز می‌گوید: اگر فرد بتواند به صورت شبانه‌روزی استخدام شود، یک روز در هفته مرخصی داشته و حقوق این شخص یک میلیون تومان خواهد بود، اگر شخص بتواند از مریض سالمند پوشکی نگهداری کند حقوق و مزایا به یک میلیون و 400 هزار تومان خواهد رسید. ولی اگر شخص به صورت نیمه وقت کار کند، دریافتی آن به 800 هزار تومان تا یک میلیون تومان می‌رسد.

مسئولی دیگر در یکی دیگر از موسسه‌ها در خصوص استخدام برای این شغل می‌گوید: در این شغل کارفرما بیمه نمی‌کند و اگر شخص فقط به صورت نیمه وقت بتواند کار کند از 800 هزار تومان تا یک میلیون 200 هزار تومان حقوق می‌گیرد، این در صوتی است که اگر به صورت شبانه‌روزی از شخص نگهداری کند، دریافتی آن از یک میلیون تا دو میلیون و 500 هزار تومان متغییر خواهد بود.

01132373674………..09118948789

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *