نظافت منزل درسرخرود.همراه با بهترین پرسنلهای حرفه ایی در امر نظافت منزل وشستشوی پله ها و حیاطها09118948789……09914551795

ببینید چقدر می خواهید خانه تان تمیز شود و اصلا چقدر وقت برای  نظافت دارید. این کار کمک می کند بتوانید راحت تصمیم بگیرید و یک برنامه کامل زمان بندی شده برای نظافت طرح کنید.

در مورد اینکه چقدر کار از دستتان بر می آید، چند ساعت وقت دارید و چقدر انرژی و انگیزه دارید با خودتان صادق باشید.

  • از بالا به پایین تمیز کاری کنید.

اینطوری گرد و غبار از بالا به پایین نمی ریزد و مجبور به دوباره کاری نمی شوید. اگر وقت کافی دارید، اول ریخت و پاش و وسایل خانه را جمع و جور کنید و بعد سراغ کار های دیگر بروید.(نظافت منزل درسرخرود)

  • کم کم کارکنید

اگر یک زندگی عادی و معمولی دارید، هر روز کمی نظافت کنید تا کار ها روی هم تلنبار نشود و و چند روز در ماه را هم به نظافت کلی و اساسی تر منزل اختصاص دهید. البته اگر همخانه دارید، شرایط را باید توافقی تعیین کنید.

  • یک چک لیست و برنامه نظافت تنظیم کنید

تعیین کنید که تمیز کاری را می خواهید از کجای خانه شروع کنید و به کجا ختم کنید. معمولا اینکه آخر کار به ورودی آپارتمان برسید بهترین حالت است. اینطوری دوباره کاری پیش نمی آید و اگر چند نفر هستید، کارتان سریعتر و با راندمان بالاتر انجام می شود.

  • می توانید کارها و مراحل نظافت را یکی یکی از روی لیست انجام دهید. همان چک لیستی که قبلا تهیه کرده اید.
  • کار ها را رج بزنید. یعنی همه اتاقها را یک جا جاروکنید، تی و دستمال بکشید. اینطوری دیگر آب گرمی که برای این کار گذاشته اید سرد نمی شود و لازم نیست کارهای مشابه را چند بار پیاپی تکرار کنید.
  • سعی کنید کار هایی را که می شود به دیگران محول کنید.

کار نظافت منزل کار سنگین و کمرشکنی است و حد الامکان نباید تنهایی انجامش بدهید. به هر یک از اعضای خانه به فراخور سن و سال و تواناییشان کار مناسبی را محول کنید.(نظافت منزل درسرخرود)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *