حمل اثاثیه در مازندران.باربری مازندران.به دلیل وسعت مازندران از اهمیت بالایی برخوردار است.مطالبی در مورد مازندران براتون در زیر توضیح میدهیم.

حرف برنامه ریزی برای تعطیلات که به میان می آید، همیشه سفر به شهرهای شمالی ایران یک گزینه عالی به نظر می رسد (البته این مطلب مسلما شامل ساکنان شهرهای شمالی نمی شود). اما انتخاب از میان شهرهای مقصد کاری دشوار است، از کدام جاده سفر کنیم؟ به کدام استان برویم؟ و کدام شهر را برای اقامت انتخاب کنیم؟ سوالی است که قبل از سفر با آن مواجه هستیم. (حمل اثاثیه در مازندران)

این منطقه خوش آب و هوا که به دلیل قرار گرفتن در کنار بازمانده دریای تتیس (دریای مازندران) بسیار مرطوب و سرسبز است از سه استان گیلان، مازندران و گلستان تشکیل شده است. استان های گیلان و مازندران فاصله کم تری با تهران دارند و بیشتر برای سفرهای کوتاه مدت انتخاب می شوند. در ادامه با ماهمراه شوید تا معرفی بعضی از شهرهای شمالی ایران را بخوانید و راحت تر بتوانید مقصد شمالی خود را انتخاب کنید.

شاید باورتان نشود اما جنگل لفور در سوادکوه، ۴۰ میلیون سال قدمت دارد!

لفور، یکی از جنگل های ۴۰ میلیون ساله ی استان مازندران است! از جمله دلایلی که باعث شده لفور بین افراد مختلف بسیار معروف شود این است که رودها و آبشارهایی که از بین پیچ و خم های این جنگل می گذرد، باعث زندگی دوباره و ممتد این جنگل شده اند و به واقع جلوه ای خاص به آن ببخشیده اند. ما امروز می خواهیم برای شما کاملا مشخص کنیم که جنگل لفور و دهستان آن کجاست، ویژگی های طبیعی و جغرافیایی این منطقه، مسیر دسترسی به جنگل، امکانات تفریحی و خیلی از دیگر نکات را برای شما بازگو نماییم.

خیلی ها هستند که مخصوصا در این روزهای گرم تابستان به دنبال مقصدی اند که هم بکر و سر سبز باشد و هم خوش آب و هوا و از این رو ما امروز جنگل لفور در سوادکوه مازندران را به صورت کامل برای شما به عنوان مقصدی با چنین خصوصیاتی معرفی خواهیم کرد.

حمل اثاثیه در مازندران

جنگل ۴۰ میلیون ساله ی لفور کجاست؟!

مطمئنا تا به الان برایتان این سوال پیش آمده که چرا عمر این جنگل ها را ۴۰ میلیون سال می گوییم اما بگذارید اول از همه به این سوال پاسخ دهیم که جنگل لفور کجاست و بعد از آن به سراغ راز سن و سال این جنگل ها می رویم! مجموعه ی جنگلی لفور یکی از مناطق سر سبز و غنی در سوادکوه مازندران و در قسمت شمالی این شهرستان است. پر رنگ ترین ویژگی این جنگل، رودها و چشمه هایی است که از آن جاری شده و باعث سر سبزی و ادامه ی زندگی این جنگل ها پس از گذشت میلیون ها سال پیش تا به الان شده است. برخی از این چشمه ها از درون زمین بر روی آن راه پیدا کرده و جاری شده اند و این خود یکی از ویژگی های این جنگل سرسبز و زیباست.

09118948789………..01132373674

بلاگ

اسباب کشی در جویباراسباب کشی در چمستاناسباب کشی در رویاناسباب کشی در متل قواسباب کشی در محموداباداسباب کشی دراملاسباب کشی درایزدشهراسباب کشی دربابلاسباب کشی دربابلسراسباب کشی دربهشهراسباب کشی درتنکابناسباب کشی درجویباراسباب کشی درچالوساسباب کشی دررامسراسباب کشی درزیراباسباب کشی درساریاسباب کشی درسرخروداسباب کشی درشیرگاهاسباب کشی درعباس اباداسباب کشی درفریدونکناراسباب کشی درفیروزکوهاسباب کشی درقائمشهراسباب کشی درکیاکلااسباب کشی درنکااسباب کشی درنوراسباب کشی درنوشهراسباب کشی شهربه شهردرمازندرانباربری در آملباربری در ایزدشهرباربری در بابلباربری در بابلسرباربری در بهشهرباربری در پل سفیدباربری در جویبارباربری در چمستانباربری در رامسرباربری در ساریباربری در سرخرودباربری در فریدونکنارباربری در قائمشهرباربری در مازندرانباربری در محمودآبادباربری در نوشهرباربری دربابلسرباربری دربهنمیرباربری درزیررابباربری درشیرگاهباربری درعباس ابادباربری درکیاکلاباربری درمتل قوباربری شهر به شهردرمازندرانبازوبسته کردن درهای یخچال ال جی وسامسونگحمل اثاثیه در املحمل اثاثیه در بابلحمل اثاثیه در بابلسرحمل اثاثیه در بهشهرحمل اثاثیه در تنکابنحمل اثاثیه در چالوسحمل اثاثیه در چمستانحمل اثاثیه در رئیانحمل اثاثیه در رامسرحمل اثاثیه در سرخرودحمل اثاثیه در فریدونکنارحمل اثاثیه در قائمشهرحمل اثاثیه در مازندرانحمل اثاثیه در متل قوحمل اثاثیه در نورحمل اثاثیه در نوشهرحمل اثیه در ساری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.