نظافت منزل در بابل امروزه به دلیل نبود وقت وزمان کافی به یک شغل تخصصی تبدیل شده است09216347132..

نظافت منزل دhttps://www.barbari-mazandaran.com/clealdinghose/ر بابل

نظافت منزل در بابل

بیشتر افراد همه تمرکز خود را فقط روی یک مکان می گذارند، مثلاً همه انرژی خود را برای تمیز کردن پیشخوان ها می گذارند و اصلاً وقتی برای تمیز کردن اجاق گاز نمی ماند چه برسد به یک اتاق دیگر.

بزرگترین اشتباهی که همه به آن مرتکب می شوند، نظافت اتاق به اتاق است که به آن «نظافت ناحیه ای» می گویند. این روش روند بسیار کندی دارد! لیسا رومیرو، صاحب شرکت تنها دوستدار پاکیزگی نوین در فورت کالینز کلورادو، می گوید: «شما هم می توانید در عرض چهار ساعت فقط آشپزخانه را تمیز کنید و هم می توانید کل خانه را در این چهار ساعت تمیز کنید.

چقدر وقت صرف تمیزکاری خونه می کنید؟ به نظرتان کافیست یا کم ؟ شاید بعد از خواند این مطلب تعداد دفعات تمیزکردن لوازم منزل را کم و زیاد کنید.

ارقام و دفعات تکراری که گفته می شود توسط دانشگاه خانه داری درست منتشر شده است و کاملا اصولی و صحیح ارائه شده.

در میان وسایل منزل و گاها لوازم شخصی شما می تواند منتشر کننده باکتری و افزایش جرم باشد پس با دقت بیشتری برنامه تمیز کاری منزل را تنظیم کنید از طرفی امکان دارد وسایلی که شما بیش از حد آنها را تمیز می کنید نیازی به نظافت مکرر نداشته باشند.

تمیزکاری خونه

نکات کاربردی در تمیزکاری خونه

آن دسته از کارهای منزل و تمیزکاری خونه که بایستی هر روز انجام شوند:

  • مرتب کردن تخت و رختخواب ها
  • تمیز کردن توالت
  • شستشوی حمام البته بعد از استحمام
  • شستشوی دقیق سینک ظرفشویی
  • طی کشیدن کف آشپزخانه
  • جدا کردن لباس های کثیف از لباس های تمیز در اتاق و کشوها

بیشتر جنبه های مثبت این کار به خاطر «عمل نظافت» است. ابتدا یک کار مانند گردگیری کل خانه را به پایان برسانید و بعد کار بعدی را آغاز کنید. رونالد پین، صاحب شرکت سرویس های نظافتی آر-زد-جی در پلانوی تگزاس، می گوید: «با این شیوه کمی بیشتر راه می روید که ورزش خوبی برای شما می باشد. من متوجه شده ام که این روش بسیار سریعتر است زیرا شما را بیشتر به تحرک وامی دارد.»

وقتی که شما برای نظافت از یک  پاک کننده ی شیمیایی استفاده می‌کنید، ممکن است  قسمت‌هایی از لکه ها روی سطح باقی بماند. همچنین گاهی لکه ها و گردو غبار خیلی سمج هستند و احتیاج به شستشوی بیشتری دارند. با این حال استفاده از بخارشو باعث می شود که هیچگونه لکه‌ای بر روی سطوح باقی نماند. همچنین شا می توانید از بخار شو برای تمیز کردن فرش نیز استفاده کنید”.

09914551795………0113237367401132373674

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *