خدمات نظافت منزل با کیفیت بالا

افرادی که به تمیزی و نظافت منزل خود می پردازند، همواره از افرادی که نامرتب هستند و به اوضاع منزل خود سرو سامان نم یدهند ازچند جهت جلوترهستند. ازجمله مزیت های تمیزی منزل: محیطی پاکیزه و آراسته برای زندگی، فضایی تمیز و ضدعفونی شده بدون وجود میکروب، عفونت و امراض مسری و ایجاد حس خوب امنیت و آرامش در خانه است.01132373674….09914551795

نظافت منزل

نظافت منزل در مازندران

شما هم ممکن است مثل بسیار از افراد نیاز به خدمات نظافت منزل داشته باشید اما به دلایلی مثل نداشتن وقت کافی ، بیماری و … نمی توانید این کار را خودتان انجام دهید. جدایی از روش های قدیمی و سنتی که شاید به فکر برخی برسد ، مثل کمک گرفتن از اقوام و همسایه ها و .. که در حال حاضر آن قدر ها هم کاربردی و ممکن نیست. اما راه حل منطقی و عاقلانه برای این موضوع چیست ؟

یکی از بهترین انتخاب های شما در این موقعیت استفاده از خدماتی است که شرکت های خدماتی نظافتی ارائه می دهند. 01132373674..09914551795

ویژگی های خدمات نظافت منزل

استفاده از خدمات نظافت منزل از یک شرکت خدماتی معتبر این ویژگی مثبت را دارد که می توانید به اشخاص تمیزکار راحت تر اطمینان کنید و خیالتان از بابت موارد جانبی مثل عدم داشتن سوء پیشینه و عدم اعتیاد و … راحت باشد.

نظافت منزل

استراتژی خود را تغییر بدهید

بزرگترین اشتباهی که همه می کنند این است که اتاق به اتاق  نظافت می کنند. این کار خیلی کند و وقت گیر است. می توانید  آشپزخانه را در چهار ساعت تمیز کاری کنید، یا کل خانه را. انتخاب با خودتان است. خیلی از مردم به یک جای خاص گیر می دهند و حسابی تمیزش می کنند و حالا نساب و کی بساب. اینطوری دیگر وقت و انرژی ای برای بقیه جاها نمی ماند. عاقلانه ترین و موثر ترین روش این است که همه جا را پشت سر هم دستمال بکشید و تمیز کنید و بروید. هیچ جا گیر نکنید!

بیشتر حرفه ای های یک شرکت خدماتی طرفدار نظافت مرحله به مرحله هستند. یعنی مثلا اول گردگیری کل خانه، بعد جارو کشیدن کل خانه و همینطور الی آخر. فقط اینطوری کمی بیشتر راه می روید، که اتفاقا برای سلامتی کمر و رفع خستگی هم خوب است. اینطوری کار ها هم سریعتر پیش می رود چون ذهنتان روی حرکت کردن برنامه ریزی شده. با انجام این دستور العمل ها بصورت مرحله به مرحله، اگر مبتدی هستید ظرف ۴ ساعت، و وقتی حرفه ای شدید فقط در عرض دو ساعت و نیم کل خانه تان برق می افتد و از تمیزی می درخشد!

نقطه شروع نظافت خانه: دستشویی طبقه بالا

اینجا برای شروع عالیست. چون می توانید لوازم نظافت را هم آنجا بگذارید.

برنامه حمله: بالا به پایین، چپ به راست

هر کار را از بالاترین نقطه شروع کنید. مثلا گردگیری را از قفسه های بالایی شروع کنید و در هر اتاق از چپ به راست حرکت کنید و نظافت را ادامه بدهید. اینطوری هیچ چیز را از قلم نمی اندازید و ناخواسته گرد و خاک را از قفسه های بالایی به قفسه های تمیز شده پایینی نمی ریزید.

قدم اول نظافت خانه: گردگیری

همه اتاق ها را گرد گیری کنید. روی مبل ها و لوازم چوبی، رو و زیر قفسه ها، نرده ها، قاب عکس ها، تابلوها، تلویزیون و خلاصه همه خرت و پرت ها. هر جا شد گرد گیری خشک انجام دهید چون راحت تر است و مرطوب کردن یک شیء خاکی تمیز کردنش را سخت می کند. برای پاک شدن لکه های ناشی از جای دست و اثر انگشت، یک دستمال میکرو فایبر را با آب گرم نمدار کنید و روی سطوح لک شده بکشید. بالاترین جای لوازم منزل را فراموش نکنید. آنجا همیشه بیشترین خاک جمع می شود و بعد این گرد و خاک کم کم به پایین می افتد و کارتان را سخت می کند.

مهارت و کیفیت کاری افراد تمیز کار نیز یکی دیگر از ویژگی های مهم در زمینه ی نظافت منزل است که باید در هنگام انتخاب شرکت خدماتی مد نظر به آن دقت کنید تا بتوانید در نهایت بهترین نتیجه ی ممکن را از تمیز کاری منزل ببینید. همچنین در صورتی که افراد تمیز کار مهارت و قدرت لازم را نداشته باشند می توانند به وسایل و محیط منزل شما آسیب برسانند که خسارت های مادی و جانی را ممکن است در پی داشته باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *