حمل اثاثیه منزل در بابل ، اسباب کشی در بابل ، باربری در بابل


حمل اثاثیه منزل دربابل.با نیروهای متعهد و مجرب با ماشین های مخصوص حمل لوازم با دارا بودن پتو ضربه گیر جهت جلوگیری از صدمه خوردن لوازم مشتری درهر ساعت در خدمت مشتریان گرامی می باشد…تلفن جهت رزرو09914551795…01132373674….

آبشار درازکش در شهرستان بابل واقع است. آبشار ابتدا به یک حوضچه بزرگ می‌ریزد که دارای وسعت نسبتا زیادی است و سپس به صورت رودخانه‌ای در جهت شمال ادامه مسیر می‌دهد. آبشار در فصل پاییز دارای آب نسبتا زیادی است ولی بیشترین میزان آب آن در فصل بهار است. آبشار روستای درازکش یکی از زیبایی‌های بکر و دست‌نخورده طبیعت بندپی شرقی است که در دل جنگل واقع شده است. ارتفاع آبشار در حدود ۷ متر است و در ارتفاع ۳۶۰ متری از سطح دریا واقع شده است.(حمل اثاثیه منزل در بابل)

.(حمل اثاثیه منزل در بابل

آبشار شی الیم

آبشار شی الیم در استان مازندران واقع است. این آبشار در ۲ کیلومتری جنوب شرقی روستای گاوزن محله در میان دره‌ای انبوه از درختان جنگلی واقع شده است.

گاوزن محله، روستایی از توابع بخش بندپی شرقی شهرستان بابل است. روستای گاوزن محله در قسمت غرب رودخانه‌ی سجادرود (سجرو) قرار گرفته و با روستاهای فیروزجاه ثابت، لمسوکلا، سرجیکلاو سماکوش محله همسایه است. این طایفه همچون دیگر طوایف بندپی درفصل تابستان به منطقه‌ی ییلاقی سفر می‌کنند و از آب‌وهوای مناسب و دلپذیر آن بهره‌مند می‌شوند. «تررجه یا تحریجه» از روستاهای ییلاقی است که با چشم‌انداز طبیعی، مسکن طائفه گاوزن است. دسترسی به این آبشار از طریق جاده ارتباطی شهرستان بابل به گلوگاه، جاده سیرباغ و سپس گاوزن محله امکان‌پذیر است. دره آبشار درست در سمت شرق روستا واقع شده است.

آبشار شی الیم

آبگرم ازرود

آبگرم ازرود بابل که در منابع اینترنتی آب معدنی آرزو نیز ثبت شده است، در روستای آری در بخش بندپی شرقی و سی و سه کیلومتری در جنوب شرقی بابل در میان یک دره زیبای جنگلی و در کنار رودخانه قرار گرفته که مجموعه طبیعی بی‌نظیری را با ترکیبی جالب عرضه می‌نماید. آب معدنی فیروزه‌ای‌رنگ در دل جنگل‌های سبز منظره‌ای را خلق کرده که در دیگر نقاط کمتر دیده شده است. (باربری)

آب با جوشش از دل زمین استخر کوچکی را پدید آورده که به خاطر ترکیبات گوگردی برای بیماری‌های پوستی، روماتیسم و درد مفاصل بسیار مفید است. جاده دسترسی به آن از شهر بابل، جاده شهید صالحی آغاز می‌شود و پس از طی مسافت ۳۰ کیلومتر به آبادی گلوگاه مرکز بخش بند پی می‌رسد و با عبور از پل سجادرود وارد جاده دهستان فیروزجاه شده و پس از طی حدود ۳۰ کیلومتر وارد روستای زیبا و سنتی آری می‌شود که آب معدنی زیبا را در خود جای داده است که با مجموعه اطراف خود یکی از بهترین جاذبه‌های توریستی و طبیعی شهرستان بابل به شمار می‌رود.

بلاگ

اسباب کشیاسباب کشی در جویباراسباب کشی در چمستاناسباب کشی در رویاناسباب کشی در متل قواسباب کشی در محموداباداسباب کشی دراملاسباب کشی درایزدشهراسباب کشی دربابلاسباب کشی دربابلسراسباب کشی دربهشهراسباب کشی درتنکابناسباب کشی درجویباراسباب کشی درچالوساسباب کشی دررامسراسباب کشی درزیراباسباب کشی درساریاسباب کشی درسرخروداسباب کشی درشیرگاهاسباب کشی درعباس اباداسباب کشی درفریدونکناراسباب کشی درفیروزکوهاسباب کشی درقائمشهراسباب کشی درکیاکلااسباب کشی درنکااسباب کشی درنوراسباب کشی درنوشهراسباب کشی شهربه شهردرمازندرانباربریباربری در آملباربری در ایزدشهرباربری در بابلباربری در بابلسرباربری در بهشهرباربری در پل سفیدباربری در جویبارباربری در چمستانباربری در رامسرباربری در ساریباربری در سرخرودباربری در فریدونکنارباربری در قائمشهرباربری در مازندرانباربری در محمودآبادباربری در نوشهرباربری دربهنمیرباربری درزیررابباربری درشیرگاهباربری درعباس ابادباربری درکیاکلاباربری درمتل قوباربری شهر به شهردرمازندرانبازوبسته کردن درهای یخچال ال جی وسامسونگحمل اثاثیه در املحمل اثاثیه در بابلحمل اثاثیه در بابلسرحمل اثاثیه در بهشهرحمل اثاثیه در تنکابنحمل اثاثیه در چالوسحمل اثاثیه در چمستانحمل اثاثیه در رئیانحمل اثاثیه در رامسرحمل اثاثیه در رویانحمل اثاثیه در ساریحمل اثاثیه در سرخرودحمل اثاثیه در فریدونکنارحمل اثاثیه در قائمشهرحمل اثاثیه در مازندرانحمل اثاثیه در متل قوحمل اثاثیه در نورحمل اثاثیه در نوشهرحمل اثاثیه منزلحمل اثیه در ساریحمل بارحمل تخصصی اثاثیه منزل شرکت کاسپین

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *