مراقبت

مراقبت امروزه در جوامع امروزی به دلیل مشغله کاری وکار کردن همزمان زن ومرد بیرون ازخانه سبب شده

وقتی به سن سالمندی می رسیم باید بتوانیم سلامت را حفظ یا درواقع از خودمان مراقبت کنیم. بسیاری از سالمندان به طور مطلق سالم نیستند و کهولت سن باعث بروز بیماری هایی در آنها می شود و معمولا تعداد زیادی از آنها باید روزانه دارو مصرف کنند و تحت نظر پزشک باشند. بنابراین یک سالمند باید نحوه کنترل بیماری و مراقبت از خود را بداند. البته این بحث خیلی گسترده است.که عزیزانشون در خانه تنها بمونن واین تنهایی باعث استرس ونگرانی خانواده میشود درنهایت گزینه ایی به نام مراقب یا پرستارروی کار می اید که ظاهرا تنها راه برطرف شدن این نگرانیها میباشد.

زمانی که شما مراقبت در خانه را انتخاب می کنید، تضمینی بر این موضوع است که توجه ویژه ای به مراقبت شما خواهد شد. پرستاران در منزل شما هستند تا مراقبت سالمند در منزل و مواظبت فرد به فرد را برای شما فراهم کنند و این موضوع تأیید کننده آن است که به بهترین وجه به شما رسیدگی خواهد شد.

اگرچه سالمندان از نظر ضعف ها و ناتوانی هایی که دارند خیلی شبیه کودکان هستند ولی باید بدانیم که هرگز نباید با آنها مثل کودکان برخورد کنیم. بعضی اوقات وقتی ما با سالمندان برخورد می کنیم به شآن مرتبه و جایگاه آنها اصلا توجه نمی کنیم و یادمان می رود که  سالمند ضعیف و ناتوانی که با آن مواجه شده ایم شآن و مرتبه و جایگاه خاصی دارد. به آنها امر و نهی می کنیم و مدام به آنها می گوییم که چطور کارهایشان را انجام بدهند و …

شرکت کاسپین دراکثر شهرهای مازندران بلااخص بابل، بابلسر،امل، قاعمشهر، فریدونکنار، سرخرود

مشاوروراهنمای شما عزیزان میباشد

تماس دفترمرکزی32373674

09914551795همراه

به صورت24ساعته جوابگوی عزیزان

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *