درباره ما

ما که هستیم؟

از گذشته انجام فرایندهایی چون اثاث کشی و باربری برای هر شخصی زحمت آور و برای اعضای خانواده کسل کننده بوده است. یکی از دلایل این موضوع خستگی ها و بی نظمی های حین انجام کار است. اما اگر شما در این کار دخالتی نداشته باشید و تنها نظاره گر باشید، خواهید دید که نه تنها خسته کننده نیست، بلکه با سرعتی بالا قابل انجام است. اگر و تنها اگر آن را به یک باربری مطمئن بسپارید. شرکت آرمان بار کاسپین ارائه دهنده خدمات اثاث کشی، باربری و اسباب کشی در استان مازندران است.

0 +
سال تجربه مداوم​
آمار و نتایج ما
0 +
سال تجربه مداوم​
0 +
پروژه موفق
0 +
پرسنل متعهد و آموزش دیده
0 +
ماشین و ادوات آماده

ما که هستیم؟

ما بهترین شرکت باربری در مازندران هستیم. این شامل بسته بندی تمام لوازم، انتقال آنها به خودرو مناسب و سپس به مقصد جدید، پیاده سازی و جابجایی لوازم با نظر شما و همچنین انبار کردن لوازم و وسایل مورد نظر شماست.

خدمات بسته بندی

صفر تا صد خدمات بسته بندی از خرید لوازم تا چسب کاری و نایلون کشی و بسته بندی را به ما بسپارید. بسته بندی درست، از آسیب دیدن لوازم جلوگیری میکند و مانع از گم شدن وسایل میگردد.

خدمات اثاث کشی

از جمله خدمات پایه شرکت باربری آرمان بار، اثاث کشی و اسباب کشی منزل است. ما صفر تا صد مراحل اثاث کشی از بسته بندی تا انتقال به مقصد را پوشش میدهیم. لازم نیست حتی یک لیوان را جابجا کنید

انبار و نگهداری

از جمله خدمات ما به شما عزیزان، خدمات مربوط به نگهداری لوازم و انبار کردن آنها به شکلی ایمن و نامحدود است. چنانچه فضای کافی برای نگهداری برخی لوازم خود را ندارید، ما این کار را برای شما انجام میدهیم.

رضایت مشتری

مانند هر کسب و کار دیگری، بقای ما به اعتماد و رضایت شما وابسته است. به همین دلیل است که ما تمام تلاش خود را به کار میبریم، آموزش میبینیم و از سالها تجربه خود برای کمک به شما استفاده میکنیم تا بتوانیم با کیفیت ترین و متمایزترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم. افتخار ما، خوشنودی شما از خدمات ماست.