خدمات ما

خدمات باربری و اثاث کشی در مازندران
جابجایی کامل

صفر تا صد جابجایی منزل، از بسته بندی و بارگیری، تا حمل و تخلیه و جایگذاری در مکان جدید. حتی لازم نیست یک لیوان آب را جابجا کنید. کافیست تمامی مراحل را به ما بسپارید.

اثاث کشی

اثاث کشی فرایندی یک نفره یا چند نفره است که از یک خانه به خانه ای جدید نقل مکان میکنند. ما متخصص اثاث کشی هستیم. سالها تجربه و آموزش، ما را متمایز میکند.

باربری

جابجایی هر نوع بار به هر مقصدی در کشور. فرقی نمیکند کوچک باشد یا بزرگ، سبک باشد یا سنگین. ما آنرا با مناسب ترین خودرو و نازلترین قیمت جابجا خواهیم کرد. 

سه گام طلایی

1.

درخواست مشاوره رایگان

شما میتوانید از طریق تماس با شماره های اعلام شده در سایت، به صورت رایگان از مشاوره خدمات ما استفاده کنید تا بتوانید شرایط را به نحو احسن بسنجید و با دید بازتری به ادامه مسیر بپردازید. همچنین از تعرفه های آنلاین ما، خودروها و موارد مورد نیاز برای نیازهای خود مطلع گردید.

2.

تعیین قرار ملاقات

پس از دریافت مشاوره تلفنی، ما برای شما یک زمان مناسب جهت ملاقات و مشاوره حضوری در نظر خواهیم گرفت. موارد مختلف از قبیل هزینه بیمه، بارنامه، ساعت مناسب انجام کار، تعداد نفرات مورد نیاز و نوع خودرو مناسب را بررسی نموده و بهترین شرایط را برای انجام کار فراهم خواهیم نمود.

3.

امضای قرارداد و تمام!

پس از دریافت مشاوره های لازم، برای اطمینان خاطر شما جهت انجام دقیق تعهدات و موارد ذکر شده، قراردادی دقیق منعقد میگردد. پس از آن، نیروهای ما در زمان مقرر در مکان مقرر حاضر میشوند و به ارائه خدمات متنوع میپردازند. همچنین بیمه نامه و بارنامه تحویل شما میگردد.